Tel: (0531) 966 36 34   Email: mintiorganizasyon@gmail.com

   

MEHTER TAKIMI KİRALAMA

MEHTER TAKIMI KİRALAMA

Mehmet Takımı Kiralama

Her zaman önemli günlerde her şeyin en iyisi olsun isteyenler için çok daha farklılık oluşturmak adına mehter takımı kiralama firmamız güvenilir olduğunu kanıtlamıştır.

Mehter Takımı Kiralama Hakkında

Genel olarak mehter takımı kiralamageçmişten bu güne kadar gelen geleneği devam ettirmek adına verilen hizmetlerin en güzeli demek doğru olacaktır. Bu tarz gösteriler pek çok kişi tarafından tercih edilen ve adeta geçmişimizi anlatan en güzel gösterilerin başında yer almaktadır. Özellikle geçmişi bu güne taşımak ve düzenlenmiş olan törenlerin daha farklı olmasını isteyenler için sunulan seçeneklerin en önemlisi olan mehter takımı gösterileri son günlerde çok daha popüler olmaktadır.

Her türlü törenlerde rahatlıkla tercih edeceğiniz bu gösterilerin kesinlikle uzman kişiler tarafından yapılması olası bir sorun ile karşı karşıya kalmamak dikkat edilmesi gereken önemli bir noktadır. Bu neden ile bu tarz gösteriler yaparken iyi araştırmalı ve doğru seçim yapılmalıdır. Mehter takımı kiralama firmamız profesyonel eğitim almış uzman bir ekip ile çalışmalarına devam etmektedir ve bu gösteriler için gelen talepleri en güvenli şekilde karşılamaktadır.

Mehter Takımı Ne Zaman Tercih Edilir?

Son zamanlarda pek çok törenlerde tercih edilen gösterilerin başında gelen mehter takımı gösterileri genel olarak açılış ve özel resmi günlerde çok fazla tercih edilmektedir. Özellikle bulunduğunuz ilin kurtuluş günü yapılan törenler ve Milli bayramlarda ilk olarak bu tarz gösteriye yer verilir. Bunların dışında açılış, fuar tanıtımı, Türk geceleri, otel programları, konferans, toplantı, üniversite şenlikleri, ramazan etkinlikleri, konserler ve illerin şenliklerinde bu gösterileri görmek mümkündür.

Ayrıca son günlerde insanlar farklı olmak ve yıllar sonra hatırlanmak için düğünlerinin yanı sıra oğullarının sünnet düğünlerinde de mehter takımı gösterilerini tercih etmektedir. Her türlü yapacağınız ve çok daha farklı olmasını istediğiniz törenler için firmamız en kaliteli hizmetlerini en güvenli şekilde sizlere sunmaktadır.

Mehter Takımı Grupları Nasıl Olur?

Genellikle tüm insanlar düzenledikleri törenlerin çok daha güzel olmasını isterler ve farklı gösterileri tercih ederler. Bu konuda mehter takımı gösterileri firmamız kesinlikle muhteşem gösterileri en güzel anılarınızın olması için yardımcı olmaktadır. Mehter takımı genel olarak 6, 8, 10, 12, 15, 25 kişilik gruplardan meydana gelir ve gösteriler istediğiniz kişi sayısı grubuna göre ayarlanır. Kalabalık bir etkinlik için kişi sayısının çok olduğu grup önerilirken, az konuk olan etkinlikler için ise kişi sayısı az olan gruplar çok daha uygun olmaktadır.

Mehter Takımı Gösterisi

Osmanlı döneminden bu güne kadar gelen ve en güzel geleneklerden biri olan mehter takımı gösterisi tüm halkın heyecan ile izlediği ve izlerken de adeta eski anları yaşatan çok özel gösterilerdir. Günümüzde neredeyse her etkinlikte gördüğümüz bu tarz gösterileri sizde kendi düzenlediğiniz törenlerde görmek için Minti Organizasyon olarak mehter takımı kiralama hizmetleri firmamız en güvenilir şekilde en kısa süre içinde sunmaktadır.

Güvenli hizmet almak için 0543 660 71 09 telefon numarası ile firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Böylece çok en kaliteli hizmetleri ve profesyonel uzman kişiler ile çalışan tecrübeli mehter ekibimiz sayesinde unutamayacağınız gösterileri alabilirsiniz. Ayrıca her türlü etkinlik için tercih ettiğiniz mehter takımımız hem yurt içinde hem de yurt dışında gösteri yapmaktadır.

Mehter Takımı Gösterisinin Yapılışı

Mehter takımı kiralama firması olarak sizin için en uygun grupları belirler ve ona göre gösterilerini yapmaktadır. Gösteride ilk olarak yürüyüş merasiminde ilk sırada Mehteran bölümünün komutanı bulunur ve sol arkasında da zırhlı muhafız ile yeşil sancak bulunmaktadır. Sağ tarafta ilk sırada kırmızı sancak ve sancakların arka kısmında üçerli olarak üç sıra halinde sıralı olan dokuz tuğ bulunmaktadır. Ortada beyaz sancak yer alır ve tuğlardan sonra tam orta kısımda mehterbaşı bulunmaktadır.

Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

Mehter takımı denilince fiyatlar biraz fazla olduğu düşünülmektedir. Fiyatlar tercih edilen gruplara göre ve düzenlenen etkinliğe göre ayarlanmaktadır. Ancak mehter takımı kiralama fiyatları firmamız tarafından son derece sizlere yardımcı olmakta ve her cebe uyması için çalışmalarına devam ettirmektedir. Uzun yıllar bu sektörde hizmet veren firmamız için iş prensibi olarak her zaman müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

mehter-takimi-kiralama-
mehter-takimi-kiralama-
mehter-takimi-kiralama-
mehter-takimi-kiralama-
mehter-takimi-kiralama-
mehter-takimi-kiralama-
mehter-takimi-kiralama-
mehter-takimi-kiralama-
mehter-takimi-kiralama-

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Fatih mah. 218. Sokak no:4/A Esenler/İSTANBUL

mintiorganizasyon@gmail.com

☎ (0531) 966 36 34

☎ (0552) 465 36 34

BİZDEN HABERLER

BİZİ SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN

   

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi - Pazar: 09.00 - 00.00

Hergün Açığız

Whatsapp
Hemen Ara