Tel: (0531) 966 36 34   Email: mintiorganizasyon@gmail.com

   

KOKTEYL ORGANİZASYONU

KOKTEYL ORGANİZASYONU

Kokteyl Organizasyonu

Özel geceler için sunmuş olduğumuz organizasyon hizmeti kapsamında, kokteyl organizasyonları yer alıyor.

Kokteyl organizasyonu ile davetlilerinizin hem iyi şekilde ağırlanmasını hem de hayal ettiğiniz gibi bir gece olmasını sağlıyoruz. Bizimle iletişime geçmeniz halinde, taleplerinizi sunarak tüm detayları verebilirsiniz. Ekibimiz tarafından sunulan önerileri dikkate almanız halinde, organizasyonun benzersiz olmasını kaçınılmaz olacak. İşte, kokteyl organizasyonuna dair detaylar…

Kokteyl Organizasyonu Hakkında

Müşterilerimiz elbette benzersiz bir organizasyon hizmeti almak istiyor. Minti organizasyon olarak, farklı konseptler oluşturarak talep edebileceğiniz durumları göz önünde bulunduruyoruz. İlk olarak nasıl bir gece olacağı, konsept, kaç kişilik bir organizasyon olacağı gibi soruların yanıtlanmasını istiyoruz. Bu sayede neler yapabileceğimizi de az çok tahmin ediyoruz. Size sunduğumuz önerileri değerlendirip, direkt olarak organizasyonun en küçük ayrıntısına kadar detaylandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Çocuklara Özel Eğlenceler;

Organizasyon küçük bir katılımla da gerçekleşse, mutlaka çocuklar oluyor. Bunun için en önemlisi, çocuklara da kendilerinin eğlenebileceği bir alan sunmak. Elbette bunun için yapılması gerekenleri biliyoruz. Farklı seçenekler ile kokteyl organizasyonu hizmeti kapsamında gerekeni yapıyoruz.

  • Animasyonlar
  • Sokak satıcıları
  • Palyaço 
  • Gibi önerilerimiz olabilir.

Tamamen sizin kaç kişilik bir organizasyon düşündüğünüze göre, sunulacak olan bu öneriler de değişecek. Farklı farklı satıcıların olması da alternatif olabilir. Pamuk şekeri satan, macun satan, mısır satan sokak satıcıları ile Minti organizasyon ekibi keyifli dakikalarınızda çocuklarınızın da aynı keyfi yaşayacak olmasının garantisini veriyor.

Kokteyl Organizasyonunda Mekan – Ambiyans

Organizasyonun nerede gerçekleşecek olduğu önemli. Bunun için mekan belirlemesi yapıyoruz. Sizin sunmuş olduğunuz bilgiler üzerinden mekanın belirlenmesi kolay olacaktır. Kaç kişilik bir organizasyon olacağı, aşağı yukarı mekan için de sınırların belirlenmesini sağlar. Kapalı bir alanda mı olacak, açık bir alanda mı olacak sizin tercihiniz. Ekibimiz bu soruların yanıtını aldıktan sonra size kokteylin gerçekleşmesi için uygun olan birkaç mekan örneği gösterecektir. Bunlar arasından size en uygun olanını seçmeniz halinde, organizasyonun diğer aşamalarına geçilecektir.

  • Mekan büyüklüğü
  • Mekan niteliği
  • Fiyatlar gibi kriterleri tarafınıza sunarak, birlikte hareket ediyoruz.

Peki, süslemeler nasıl olacak?

Belirlemiş olduğunuz konumda, masa – sandalye ya da buna benzer ihtiyaçlarınızın ne şekilde karşılanmasını istediğiniz önemli. Seçmiş olduğunuz masalarda nelerin olmasını istediğiniz, ikramlar ya da masa süsleri gibi her şeyin detayını organize ediyoruz. Masa süslerinin nasıl olmasını istediğiniz, hangi renklerin yoğun olarak kullanılmasını istediğiniz gibi tüm detayları sunarak, kısa süre içinde organize oluyoruz. Kokteyl organizasyonu süsleme için ekibimiz en iyi hizmeti sunacak. Sizin belirtmiş olduğunuz şekilde sade ve doğal süslemelerin olması söz konusu.

Minti Organizasyon ailesi ile hayal ettiğiniz gece gerçek olacak.

Minti Kokteyl Organizasyon İletişim

Ekibimiz ile iletişime geçmenizin ardından, tarih ve organizasyon türünü söyleyerek aşağı yukarı bilgi edinebilirsiniz. En kısa sürede ekip üyelerimiz yardımcı olmak adına sorularınızın yanıtlanmasını sağlar. Kokteyl organizasyonu için verilen iletişim bilgilerini değerlendirin. Yüz yüze ya da telefonda sorularınızı yanıtlamamız mümkün. Ancak organizasyonun netleşmesi ve taleplerinizin titiz şekilde dinlenerek not edilmesi için mutlaka yüz yüze görüşme gerekiyor.

Karşılıklı güvenin sağlanması, isteklerinizin detaylı şekilde sunulmasından sonra fikir vermemiz bu şekilde olacaktır. Akabinde organizasyon fiyatları, merak ettiğiniz diğer detaylar da sunacaktır. Paketlerimizi inceleyerek indirimli fiyatlarımızı değerlendirme şansınızı unutmayın. Çok daha avantajlı olabileceğiniz ödemeler ile organizasyonun gerçekleşmesini sağlıyoruz. İletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Minti Organizasyon hizmeti ile eşsiz bir kokteyl organizasyonu…

Kokteyl organizasyonu iletişim bilgileri üzerinden ekip üyelerimiz ile bağlantı kurabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

kokteyl-organizasyonu-
kokteyl-organizasyonu-
kokteyl-organizasyonu-
kokteyl-organizasyonu-
kokteyl-organizasyonu-
kokteyl-organizasyonu-
kokteyl-organizasyonu-
kokteyl-organizasyonu-
kokteyl-organizasyonu-
kokteyl-organizasyonu-
kokteyl-organizasyonu-
kokteyl-organizasyonu-
kokteyl-organizasyonu-
kokteyl-organizasyonu-
kokteyl-organizasyonu-

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Fatih mah. 218. Sokak no:4/A Esenler/İSTANBUL

mintiorganizasyon@gmail.com

☎ (0531) 966 36 34

☎ (0552) 465 36 34

BİZDEN HABERLER

BİZİ SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN

   

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi - Pazar: 09.00 - 00.00

Hergün Açığız

Whatsapp
Hemen Ara