Tel: (0531) 966 36 34   Email: mintiorganizasyon@gmail.com

   

KOKTEYL MASASI KİRALAMA

KOKTEYL MASASI KİRALAMA

Kokteyl Masası Kiralama

Verdiğiniz özel davetlerde sorun yaşamadan kullanabileceğiniz kokteyl masası kiralama ihtiyaçlarınız için siz de bu işin en iyilerinden Minti Organizasyon’u arayabilirsiniz.

Yapılacak olan organizasyonlarda kullanmak üzere birçok farklı ihtiyaç ortaya çıkabilmektedir. Özellikle davetlilerin ağırlanmaları için masa ve sandalye ihtiyaçları organizasyonların olmazsa olmazlarıdır. Eğer sürekli olarak bu şekilde organizasyonlar yapmıyor ve sürekli ihtiyacınız yok ise masa ve sandalyelerin kiralanmaları daha ekonomik olacaktır. Uzun yıllardır bu sektör içerisinde hizmet veren organizasyon şirketimiz sayesinde bu gibi ufak ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz gibi aynı zamanda organizasyonların planlanmaları ve hazırlanmaları gibi süreçlerde de destek alabileceksiniz. Alanında uzman ekiplerimiz ve müşteri memnuniyetini misyon edinen firmamız sayesinde siz de profesyonellik kokan organizasyonlar yapabileceksiniz.

Masa Kiralama Nasıl Yapılır?

Kokteyl masalarının kiralanması yöntemi genel olarak tercih edilmektedir. Eğer sürekli olarak ihtiyaç yok ise satın alınması büyük maliyetlere yol açacağından dolayı kısa süreli kullanımlar için kiralamanın yapılması sıkça tercih edilmektedir. Yapılacak olan organizasyonun büyüklüğüne ve aynı zamanda ne kadarlık bir süre kullanılacağı gibi bilgilerin ışığında ekiplerimiz tarafından istenilen masaların organizasyon yerine teslimleri sağlanabilmektedir. 0543 660 71 09 numaralı telefonlarımızdan siz de bizlere ulaşarak bu şekildeki ihtiyaçlarınızın karşılanmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Konsepte Uygun Masa Kiralama

Yapılacak olan davetlerde kullanılacak olan masaların süslemeleri de ekiplerimiz tarafından kolaylıkla yapılabilmektedir. Masa süsleme alanında uzman ekiplerimiz tarafından konsepte uygun olarak yapılabilmekte ve bu sayede davetlilerinizin daha hoş bir ortamda ağırlanmaları sağlanabilmektedir. Aynı zamanda kiralanacak olan masaların özelliklerinin de konsepte uygun olarak seçilmesi gerekmektedir. İstediğiniz süreler içerisinde kiralayabileceğiniz kokteyl masaları sayesinde bunu sorun etmenize gerek kalmayacaktır.

Kiralık Kokteyl Masası

Kullanılacak olan organizasyonların yapılarına göre değişiklik gösterecek olan kokteyl masalarını firmamızdan kolaylıkla karşılayabileceksiniz. Oldukça geniş stoklarımız sayesinde ihtiyaç duyacağınız farklı birçok özellikteki kokteyl masalarını istediğiniz süreler içerisinde kiralayabileceksiniz. Açılışlarda kullanılacak olan masalar ile davetlerde kullanılacak olan masalar birbirlerinden farklı olması gerektiğinden dolayı bu konularda profesyonel destek almanız daha doğru olacaktır. Alanında uzman olan ekiplerimiz tarafından sadece kiralama değil danışmanlık hizmetleri sayesinde daha profesyonel davetleri yapabilmeniz sağlanmaktadır. Bununla birlikte masaların istediğiniz şekilde süslenmeleri de kolaylıkla yapılabilmektedir.

Organizasyon Planlama

Minti Organizasyon olarak sizlere vermiş olduğumuz bir diğer hizmet de organizasyonlarınızın yönetilmesidir. Bununla birlikte yapılacak olan düğün, sünnet, kına, nişan gibi organizasyonlarınızda ortamların süslenmesi ve davetlilerinizin en iyi şekilde ağırlanmaları için gerekli bütün ihtiyaçlarınızı firmamızdan karşılayabileceksiniz. Organizasyon planlamakonusunda oldukça tecrübeli olan ekiplerimiz tarafından yapılacak işlemler neticesinde daha unutulmaz anların yaşanması da sağlanabilmektedir.

Patlamış Mısır Arabası Kiralama

Organizasyonlarınızda kullanmak üzere patlamış mısır arabası kiralama işlemlerinizi de Minti Organizasyon sayesinde yapabileceksiniz. İstediğiniz süreler içerisinde ve istediğiniz adetlerde patlamış mısır arabalarını bizlerden temin edebileceksiniz. Bununla birlikte Osmanlı macunu kiralama ve pamuk şeker arabası kiralama işlemlerinizi de kolaylıkla yapabileceksiniz. Kısacası Minti Organizasyon ile organizasyonlarınızı güzelleştirmek ve daha unutulmaz hale getirmek için istediğiniz her şeyi bulabileceksiniz.

Uzun yıllardır bu sektör içerisinde vermiş olduğumuz kaliteli hizmetlerimiz sayesinde edindiğimiz tecrübeler ile istediğiniz bütün işlemler kolaylıkla yapılabilmektedir. Organizasyonlarınızda ihtiyacınız olan bütün malzemelerin tedariği ve aynı zamanda organizasyonlarınızın planlanmaları ve yönetilmeleri için istenilen bütün işlemler kolaylıkla yapılmaktadır. Uzman personel kadromuz ve güler yüzlü hizmetlerimiz ile bu sektörde ilk sıralarda yer alabiliyoruz.

Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları

Kokteyl masalarının kiralanmaları için sizlere firmamız tarafından verilen fiyatlar piyasada bulabileceğiniz en uygun fiyatlar olacaktır. Bununla birlikte alacağınız masaların kaliteleri ve aynı zamanda süslemeleri ile birlikte ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılayabileceksiniz. Bununla birlikte bu hizmeti alabileceğiniz diğer firmalara nazaran kaliteli hizmeti de alabileceğinizi unutmamalısınız. Sadece masa olarak düşünülen ve fazla önem verilmeyen kokteyl masaları sizlerin davetlilerinizi ağırlayacağınız ve aynı zamanda onların zamanlarını geçirebilecekleri önemli unsurlardır. Bu nedenle süslemelerinin doğru yapılmış olması ve aynı zamanda ihtiyaçları karşılayabilecek durumda olması gerekmektedir. Minti Organizasyon’dan alacağınız hizmet sayesinde istediğiniz kokteyl masalarının beklentinizin üzerinde ve aynı zamanda organizasyon konseptine uygun olarak düzenlenmiş olmasını sağlayabileceksiniz. Siz deuygun fiyatlı kokteyl masası kiralama ve organizasyonlarınızla ilgili her şey için bizlere 0543 660 71 09 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

kokteyl-masası-kiralama-
kokteyl-masası-kiralama-
kokteyl-masası-kiralama-
kokteyl-masası-kiralama-
kokteyl-masası-kiralama-
kokteyl-masası-kiralama-
kokteyl-masası-kiralama-
kokteyl-masası-kiralama-
kokteyl-masası-kiralama-

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Fatih mah. 218. Sokak no:4/A Esenler/İSTANBUL

mintiorganizasyon@gmail.com

☎ (0531) 966 36 34

☎ (0552) 465 36 34

BİZDEN HABERLER

BİZİ SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN

   

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi - Pazar: 09.00 - 00.00

Hergün Açığız

Whatsapp
Hemen Ara