Tel: (0531) 966 36 34   Email: mintiorganizasyon@gmail.com

   

OSMANLI MACUNU KİRALAMA

OSMANLI MACUNU KİRALAMA

Osmanlı Macunu Kiralama

İçerlerindeki meyve aromaları ve renk verici baharatları ile birlikte yüzyıllardır organizasyonların vazgeçilmezi Osmanlı macunu kiralama için siz de diğer memnun müşterilerimiz gibi bizlere ulaşabilirsiniz.

Osmanlı döneminden kalma bu atıştırmalık daha önceleri sokak satıcıları ile neredeyse her sokakta satılırken şu anda fazla satışı yapılmamaktadır. Ancak oldukça lezzetli olmaları nedeniyle özellikle organizasyonların vazgeçilmezi durumundadır. Siz de yapacağınız organizasyonlarınızda bu şekilde nostaljik bir atıştırmalık arıyorsanız Osmanlı macunu tam da size göre olacaktır. Yılların tecrübesi ile hizmet veren Minti Organizasyon firmamız ile bu şekilde Osmanlı macunu hizmetini sorun yaşamadan alabileceksiniz.

Osmanlı Macunu Nasıl Yapılır?

Çocuklar kadar yetişkinlerin de ilgisini çeken Osmanlı macunu ile nostaljik bir tat olması ve aynı zamanda oldukça lezzetli olması nedeniyle sürekli olarak tercih edilmektedir. Yapılması da oldukça kolay olan bu lezzet için su, şeker, limon ve aynı zamanda aroma yeterli olacaktır. Alanında uzman ekiplerimiz tarafından özenle yapılan Osmanlı macunları istediğiniz şekilde organizasyonlarınızda dağıtılabilecektir. Pamuk şekerde olduğu gibi tahta bir çıta etrafına sarılarak ikram edilen Osmanlı macunu oldukça lezzetli olması ile de insanların ilgisini çekmektedir.

Osmanlı Macunu Dağıtımı

Firmamızdan alacağınız hizmetlerle Osmanlı macunun yapılması ve aynı zamanda dağıtılması uzman ekiplerimiz tarafından yapılabilmektedir. Hem elemanımızın nostaljik kıyafetleri hem de macun tezgahının oldukça dikkat çekici olması ile birlikte organizasyonlarınızın renklenmesini sağlayabilirsiniz. Düğün, kına gibi organizasyonlarınızda Osmanlı macunu kiralayabileceğiniz gibi sünnetlerde de kiralama yapabileceksiniz. Büyüklere nazaran çocukların daha çok ilgi gösterecekleri Osmanlı macununu kiralayarak çocukların unutulmaz zaman geçirmesini de sağlayabileceksiniz. Bununla birlikte yetişkinlerin de çocukluklarına dönmelerine katkıda bulunabileceksiniz.

Büyük Organizasyonların Düzenlenmesi

Uzun yıllardır bu sektör içerisinde hizmet veren Minti Organizasyon firmamız sayesinde istediğiniz organizasyonların hazırlanmaları ve aynı zamanda devam etmelerini sağlayabileceksiniz. İstediğiniz organizasyonlar için hazırlıkların yapılması, balon süslemelerinin yapılması, masa sandalye süsleme, kokteyl masası kiralama ve aklınıza gelebilecek olan bütün ihtiyaçlarınız için bizlerden destek alabileceksiniz. Oldukça uygun fiyatlara profesyonel hizmeti alabileceğiniz gibi davetlilerinize de unutulmaz anlar yaşatabileceksiniz. Oldukça önemli olan düğün, nişan ya da sünnet gibi organizasyonlarınıza profesyonel ellerin değmesi sayesinde siz hiç yorulmadan istediğiniz işlemleri yaptırabileceksiniz. Bu organizasyonlar için konsepti belirlemeniz istediğiniz şeylerin yapılabilmesi için yeterli olacaktır. Gerisi alanında uzman ekiplerimiz tarafından sorunsuz şekilde halledilebilecektir. Siz de bu şekilde unutulmaz bir organizasyon için mutlaka 0543 660 71 09 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Osmanlı Macunu Kiralama Fiyatları

Osmanlı macunu kiralama fiyatları diğer firmalara nazaran oldukça düşük seviyelerde bizlerden temin edebileceksiniz. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan Osmanlı macunları yine kaliteli hizmeti misyon edinmiş olan uzman ekiplerimiz tarafından dağıtılarak nostaljik bir anı oluşturmaya çalışılmaktadır. Ne kadar macun istendiği ve ne kadarlık bir süre içerisinde hizmet verileceği gibi birçok farklı unsur fiyatları etkileyebilmektedir. Kaliteli hizmetten isteyen herkesin yararlanabilmesi için firmamız tarafından belirlenen fiyatlar mümkün olan en düşük seviyelerde tutulmaktadır. Siz de bugüne kadar bizlerden hizmet almış olan diğer memnun müşterilerimizin arasına katılabilmek için bizlere ulaşabilirsiniz. Bugüne kadar vermiş olduğumuz kaliteli hizmetlerden kazandığımız tecrübeler sayesinde unutulmaz organizasyonlarınızın olmasını sağlayabiliyoruz.

 

osmanli-macunu-kiralama-
osmanli-macunu-kiralama-
osmanli-macunu-kiralama-
osmanli-macunu-kiralama-
osmanli-macunu-kiralama-
osmanli-macunu-kiralama-
osmanli-macunu-kiralama-
osmanli-macunu-kiralama-
osmanli-macunu-kiralama-

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Fatih mah. 218. Sokak no:4/A Esenler/İSTANBUL

mintiorganizasyon@gmail.com

☎ (0531) 966 36 34

☎ (0552) 465 36 34

BİZDEN HABERLER

BİZİ SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN

   

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi - Pazar: 09.00 - 00.00

Hergün Açığız

Whatsapp
Hemen Ara