Tel: (0531) 966 36 34   Email: mintiorganizasyon@gmail.com

   

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Farklı organizasyon seçenekleri ile en iyi organizasyon hizmeti veriyoruz. Deneyimlerimizi profesyonelliğimizle harmanladığımız hizmette, hedefimiz sizlerin memnuniyetini daima bir adım ileriye taşımak.

Hayal ettiğiniz en özel günün gizli kahramanları olmaya hazırız!

Misyonumuz

Perdenin arkasında kalan, ancak tüm güzelliklerde sihirli dokunuşu yapan Minti Organizasyon ekibi olarak hizmet veriyoruz. Hayallerinize ulaşmanıza bir adım kala, o adımı attığınızda muhteşem detayları göreceğiniz bir organizasyon için varız. Hizmet vermeye başladığımızdan buyana çok sayıda çiftin en mutlu günlerini organize ettik. Ayrıca sünnet düğünlerinin geleneksel olarak ya da en modern şekilde organize edilmesini sağladık. Tamamen müşterilerimizin taleplerine göre hareket ettiğimizden, her defasında bambaşka bir organizasyonun içinde kendimizi bulduk.

Sizin için de kendi farkınızı yaratalım…

Hizmetimizde organizasyon konsepti ne olursa olsun, değişik fikirler sunduk. Bunun yanında her zaman ana kahramanlardan belirli özellikler aldık. Onları yansıtan ve onların beğeneceği bir organizasyon olması için çalıştık. Hedeflerimize ulaşmak, titiz çalışmalarımız ve ekip arkadaşlarımız ile sandığımızdan çok daha kolay oldu. Emir Organizasyon hizmeti ile binlerce ailenin davetlileri ile mutlu dakikalar geçirmesini sağladık…

Vizyonumuz

Nitelikli bir hizmet için vizyonumuza benimsediğimiz ilkeler ile ulaşmaya çalışıyoruz. Bu zamana kadar sağladığımız müşteri memnuniyeti, sunduğumuz hizmet için bir adım ileriye gitmek çalışma disiplini ile olacak. Biz müşterilerimize dakika ve doğru bir çalışmanın sözünü veriyoruz. Sizin zaman ayırmadığınız her ne varsa, gerçekleştirmek için yanınızdayız. Mutlu bir gün olmasını istediğiniz organizasyonunuzda yorgun olmanızı istemiyoruz. Bunun için elimizden geleni yapıyoruz.

Organizasyonda ilk sırada yer almak!

Hedefimiz müşterilerimizin düğün organizasyonu ya da sünnet organizasyonu, mezuniyet, kokteyl gibi herhangi bir organizasyonda ilk akla gelen biz olmalıyız. Karşılıklı güvenin sağlanmış olması halinde, herhangi bir şekilde tedirgin olmadan hizmet talep etmeniz doğru olacak. Bunu sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Profesyonellikten ödün vermemek…

Her durum ve koşulda soğukkanlı davranmak, çözüm odaklı olmak en önemli hedeflerimiz arasında. Ekip üyelerimizin de bunu ilke edinmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Çünkü son dakika yaşanan herhangi bir sorunda, davetlilerin ya da organizasyon sahiplerinin olumsuz etkilenmesi profesyonel olmaz. Bunun bilincinde olduğumuzdan, sorun yaşanmasına izin vermiyoruz! Her durum için önlemimizi almış ve soğukkanlı şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Karşılık Güven…

Hem ekibimizin size hem de sizin ekibimize olan güveninizi sağlamak önemli. Bunun için yapılması gereken elbette karşılıklı şekilde güvenin oluşturulması ve sunulan deneyimler ile bu güvenin tazelenmesi. Biz kendimize güveniyoruz! Siz de bize güvendiğinizde kesinlikle organizasyonda en iyi hizmeti alacak olmanız mümkündür. Şüphe duymadan, talep ettiğiniz her şeyi gerçekleştirmeye hazırız.

Minti Organizasyon Seçenekleri

Sizin organize etmekte zorlandığınız her ne varsa, profesyonel organizasyon hizmeti ile bırakın biz yapalım. Artık hem düğünlerin hem de kınaların vazgeçilmezi, organize edilmiş olmaları. Dansı ekiplerin yer alması, müziklerin ayarlanmış olması, belli sürelerde gelinin ne yapacağının belli olması, koreografilerin oluşturulması gibi pek çok aşama ekibimiz tarafından yapılacaktır.

  • Farklı çok sayıda konseptte düğün organizasyonları
  • Mevlitli – Yemekli sünnet düğünleri
  • Dansçı grupların olduğu kına geceleri
  • Sade şık kokteyller
  • Eşsiz bir mezuniyet töreni
  • Eğlencenin doruk noktasında olan yıl sonu baloları

Gibi pek çok organizasyon için ekibimiz hizmet veriyoruz. Sizin için en uygun olan hizmeti sunmak için uzun zamandır kendimizi geliştiriyor ve uzman bir kadro ile hizmet veriyoruz.Minti organizasyon ekibi her geçen gün dahada büyüyerek hizmet vermeye devam ediyor.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Fatih mah. 218. Sokak no:4/A Esenler/İSTANBUL

mintiorganizasyon@gmail.com

☎ (0531) 966 36 34

☎ (0552) 465 36 34

BİZDEN HABERLER

BİZİ SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN

   

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi - Pazar: 09.00 - 00.00

Hergün Açığız

Whatsapp
Hemen Ara